Úvodní stránka > Aktuality > Den otevřených dveří pro zájemce o nově zřizovanou pobočku Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Den otevřených dveří pro zájemce o nově zřizovanou pobočku Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov (ISŠTE) uspořádala dne 21. února 2018 Den otevřených dveří pro zájemce o nově zřizovanou pobočku Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové. V detašované třídě vojenské střední školy se bude od 1. září 2018 vyučovat obor elektrotechnika.

Ředitel ISŠTE Mgr. Pavel Janus přivítal zástupce Armády České republiky (AČR) plk. Ing. Tomáše Kraku a umožnil prohlídku školy v doprovodu místních studentů. Agentura personalistiky AČR rozvinula svůj stan ve vstupní hale školy. Vojáci Rekrutačního pracoviště Plzeň společně s žáky prezentovali Vojenskou střední školu a Vyšší odbornou školu Ministerstva obrany v Moravské Třebové v čele s pplk. Ing. Viliamem Beke.

 

 

 

Akce se rovněž zúčastnili zástupci Krajského vojenského velitelství Karlovy Vary. Všichni byli připraveni odpovídat na dotazy příchozích žáků a jejich rodičů zajímajících se o studium na této střední škole.

Na Den otevřených dveří zavítala i hejtmanka Karlovarského kraje Mgr. Jana Vildumetzová, která poděkovala všem za vstřícnost a dotazovala se na průběh přijímání žáků a míru jejich zájmu o daný obor.

 

Text a foto: tisková pracovnice KVV Karlovy Vary prap. Bc. Iveta Vašková

Fotogalerie

Nahoru